Pomoc ostnio modyfikowana: 2021-02-02, 01:50:25.

Informacje ogólne.

Po raz kolejny oddajemy w Wasze ręce możliwość zapisywania się na egzaminy w formie elektronicznej.

System jest zoptymalizowany pod Rodziców/Opiekunów. To Rodzic/Opiekun zakłada tzw Konto Główne, jedno dla swojej Rodziny. Przez co wymagany jest tylko jeden login.

Z pozycji Konta Głównego będzie można dodać wszystkie swoje dzieci zapisane do naszych szkół.

Również z pozycji Konta Głównego, będzie można zapisać ucznia na kolejno pojawiające się egzaminy, system będzie aktywował i dezaktywował możliwości zapisu.

Jeżeli Uczeń chce sam siebie zgłosić, to tworzy dla siebie Konto Główne i w nim dodaje się jako ucznia. Taki mechanizm pozwala uniknąć duplikowania się zapisów.

Zawsze będzie możliwość sprawdzenia, przypomnienia sobie zgłoszeń na egzaminy, jak również wydrukowania listy ze zgłoszeniami.

System w swej surowości jest bardzo prosty. System jest rozwijany, a my jesteśmy zawsze otwarci na zgłaszane sugestie, uwagi jak również odkrywane błędy.

System działa na wszelakich urządzeniach (komputer, tablet, smartfon) - jednak z racji poprawnego wypełnienia istotnych informacji - zalecamy wypełniać go na ekranach komputerów, mając przed oczami całość formularzy np z przedmiotami.

Zwracamy się również z serdeczną prośbą do osób, które zgłosiły już chęć odbycia egzaminu w Krakowie (17-18 października) w inny sposób niż przez formularz, o dokonanie tego również przez nasz system.

Wszelkie sprawy związane z działaniem systemu proszę kierować na adres:
it@szkolamontessori.com.pl

Jak założyć Konto Główne?

Należy wejść na stronę https://egzaminy.szkolamontessori.com.pl/register

Wypełnić formularz i wcisnąc przycisk "Zarejestruj"

Jeżeli wszystkie pola były wypełnione poprawnie i adres email nie został użyty przy zakładaniu innego Konta Głównego, otrzymamy komunikat:
"Rejestracja powiodła się, proszę sprawdź swój email"

Nie pamiętam hasła do konta. Gdzie je znajde?

W obecnej wersji, hasło jest niezmienne i zostało wysłane mailem podczas rejestracji.

Mail z jakiego zostało wysłane hasło to: weryfikacja@szkolamontessori.com.pl

Czy mogę zmienić dane wprowadzone w pola Konta Głównego?

Dane właściciela konta, są one nieedytowalne, jeżeli jednak istnieją w nich błędy proszę o kontakt it@szkolamontessori.com.pl

Czy mogę zmienić dane wprowadzone w pola Konta Głównego?

Dane właściciela konta, są one nieedytowalne, jeżeli jednak istnieją w nich błędy proszę o kontakt it@szkolamontessori.com.pl